Merhaba

 

 

 

 

 

 

 

 

 


    Web siteme hoşgeldiniz.  Siteden indireceğiniz çalışmalarımın hazırlanan biçimde görüntülenebilmesi için kullanılan yazı fontlarının mutlaka bilgisayarınızda yüklü olması gerekir. Yazı fontlarını BURADAN indirebilirsiniz. Ayrıca sitede barındırılan çalışmaların bir çoğu Winrar (indir) programı ile sıkıştırılmış olup bazı çalışmalar PDF (indir) formatında hazırlanmıştır. Her iki programın da bilgisayarınızda kurulu olmasını tavsiye ederim.


Umuyorum ki;
   
Benim, hazırlarken oldukça keyif aldığım çalışmalardan öğrencilerimiz de aynı keyfi alır ve öğrenmelerine bir nebze de olsa katkısı olur.

    "17:35 Hikâyeleri" ve "Şimdi Dersler Katmer Katmer" çalışmalarında büyük emek sarf ederek bana destek veren N.HÜLYA HELVACI öğretmenime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum... 

    Çalışmalardan faydalanan ziyaretçilerimizin, görüş ve önerilerini Ziyaretçi Defteri'ne yazmak için bir kaç dakikalarını ayırmalarını ileriki zamanlarda yapacağım diğer çalışmalara ışık tutması açısından çok önemli görüyorum...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

    1997-2008 yılları arasında görev yaptığım Sücüllü İlköğretim Okulu'ndan ayrılacağım dönemlerde çalışmalarımı eğitimci dostlarımla paylaşmaya devam edebilmek amacıyla 2008-2009 Öğretim yılı öncesinde kendi sitemi hayata geçirmeyi hedeflemiştim.

    Bu hedefe ulaşmak benim için çok önemliydi. Hedefimi gerçekleştirebilmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktayım


 

NURHAN UZ


    07/01/1970 tarihinde Çanakkale'nin Çan ilçesinde doğmuşum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Çan'da tamamladıktan sonra 1993 yılında Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fransızca Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum.

    Öğretmenlik mesleğine 1994 yılında Van-Gürpınar Parmakkapı İlkokulu'nda başladım.

 

.

 

   


 

 

 

    1995-1996 yılları içinde Tekirdağ Malkara'da kısa dönem askerliğimi tamamladıktan sonra 1997 yılında Zonguldak Ereğli Sücüllü İlköğretim Okulu'na tayin oldum. Burada 11 yıl müdür yetkili öğretmen olarak çalıştıktan sonra  Bursa Karacabey Şehit Bilal Kanat İlkokulu'nda sınıf öğretmeni olarak görevime devam ettim. 02.09.2016'dan itibaren son görev yerim olan Çanakkale Karacaören İlkokulu'nda  mesleğimi sürdürmekteyim.

   Eleştiri -Yorum

Değerli Ziyaretçilerim;

    Çalışmalarımın dosya boyutu büyüklüğü nedeniyle trafik sorunu yaşadığımdan çalışmalarımın çoğunu egitimhane.com sitesinde barındırmaktayım. Bu konuda bana sınırsız destek veren Eğitimhane kurucusu Tekin Murat öğretmenime teşekkürlerimle...

Photo-1

    Bazı çalışmalara yapılan eleştiri ve yorumları aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz.

Müzikli Slaytlar

17:35 Hikâyeleri

Şimdi Dersler Katmer Katmer

Tom ve Jerry (1. Sınıf)


Nurhan UZ

Son eklenen 10 çalışma

Hazırlayıp yayınladığım son 10 çalışmamı aşağıda bulabilirsiniz..