"Enter"a basıp içeriğe geçin

ÇAK BİR BEŞLİK – EL

Çak Bir Beşlik Oyunu, ilk okuma yazma öğretiminde sınıf ortamında projeksiyondan yansıtılarak tahtada oynamak amacıyla hazırlanmıştır. Dosyayı aygıtınıza indirmek için ilgili resmi tıklayınız. (Dosya boyutu: 20.093 Mb)

SLAYTTA KULLANILAN FONT BİLGİSAYARINDA ÖNCEDEN YÜKLÜ OLANLAR SORUN YAŞAMAMIŞTIR. ANCAK, YÜKLÜ OLMAYANLAR VE “ÇAK BİR BEŞLİK – E” KLASÖRÜNÜN İÇİNDE PAYLAŞTIĞIM FONTU KULLANANLAR MUHTEMELEN BİR FONT SIKINTISI YAŞIYORLAR. ÇÜNKÜ AYNI ADI TAŞIMASINDAN DOLAYI YANLIŞLIKLA BAŞKA BİR FONTU PAYLAŞMIŞIM SİZLERLE. BU YÜZDEN ÖZÜR DİLERİM. DOĞRU FONTU BURADAN İNDİRİP YÜKLEYEBİLİRSİNİZ.

2 Yorum

 1. Volkan ERDOĞAN
  Volkan ERDOĞAN 24/09/2019

  Sayın hocam çalışmalarınız için çok teşekkür ediyorum. Sayın hocam slaytları indirdim. TTKP yazı tipini yükledim. Ancak slayların yazı tipi değişmiyor. Office 2007 kullanıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • Nurhan UZ
   Nurhan UZ 24/09/2019

   Slaytta kullanılan font daha önceden bilgisayarında yüklü olanlar sorun yaşamamıştır. Ancak yüklü olmayanlar ve “Çak Bir Beşlik E” klasörünün içinde paylaştığım fontu kullananlar MUHTEMELEN sizin gibi bir font sıkıntısı yaşadılar ya da yaşıyorlar. Çünkü aynı adı taşımasından dolayı yanlışlıkla, kullandığımdan farklı bir fontu paylaşmışım sizlerle. Bu yüzden özür dilerim. Yukarıdaki açıklamanın devamında doğru olan fontun linkini paylaştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.